Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Посол України погрожує Скутеру кримінально-правовими наслідками

08 серпня 2017, 10:55

Посол України погрожує Скутеру кримінально-правовими наслідками

Виступ Скутера в Криму не сприймається позитивно. Посол веде мову про «злочин з важкими наслідками»

Берлін. Посол України в Німеччині, Андрій Мельник, розкритикував приїзд німецького техногурту «Скутер» до анексованого Росією Криму та пригрозив кримінально-правовими наслідками.

Факт нелегального прибуття фронтменом Ейч Пі Бакстером та Скутером до Криму 3-го серпня цього року, попри усі попередження, «є не лише скандалом, а й злочином зі складними правовими наслідками», заявив нашій редакції Мельник.  

«Вже підключена Генеральна прокуратура України розпочала кримінальну справу», пояснює Посол. «Це не є мілким правопорушенням, це серйозний злочин, що передбачає покарання в усьому світі», продовжуючи, зауважував він.

Посол порушує питання суддівської діяльності Бакстера у шоу «Німеччина Шукає Суперзірку».

Мельник також ставить під питання завдання Бакстера як судді у кастинг-шоу «Німеччина шукає суперзірку». Керівництву медіа-групи RTL-Deutschland бажано б задуматися «щодо прийнятності участі Ейч. Пі. Бакстера у ролі судді в телешоу Німеччина шукає суперзірку, котрий умисне порушує закони певної країни та схвалює незаконну анексію Криму.

Як повідомляють російські інформагенції, німецький гурт прибув до Криму з метою виступу на рок-фестивалі «Золота Балка 2017» в Балаклаві, поблизу воєнно-морського міста Севастополь. (Медійна група Функе)

Джерело:  |  FUNKE

Посол

Контакти

Адреса: Albrechtstrasse 26, 10117 Berlin. Переглянути на мапі
Телефон: (+49 30) 28887128, (+49 30) 28887116 (ВИКЛЮЧНО в разі загрози життю чи загибелі громадян України)
Факс: (+49 30) 28887163
Ел. пошта: emb_de@mfa.gov.ua