Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Уряд України щоденно в режимі онлайн інформує громадян про виконання Програми діяльності Кабміну

12 січня 2016, 19:14

У Кабінеті Міністрів України повідомляють, що майже 90 відсотків завдань Програми діяльності КМУ вже виконано або знаходиться на стадії виконання. Електронний звіт про виконання Програми та останні зміни в он-лайн режимі відображені на сайтіprogram.kmu.gov.ua.

Лідерами з виконання Програми діяльності Уряду України є Міністерство молоді та спорту (93,9%), Міністерство оборони (88,9%) та Міністерство аграрної політики та продовольства (87,8%). Загалом у середньому 89,3% завдань уже виконано або знаходиться на стадії виконання.

Так, зокрема, за останній період Кабінет Міністрів України запровадив електронний сервіс з надання фізичним та юридичним особам інформації з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, в електронній формі в режимі реального часу.

Триває реформа органів внутрішніх справ, в підрозділах патрульної служби працює більше 5,2 тис. патрульних поліцейських.

У 2015 році 80 міжнародних та європейських стандартів, інших актів технічного регулювання були включені до Програми робіт з національної стандартизації. Щодо 2016 року, то наразі розглядається орієнтовний перелік європейських та міжнародних стандартів у сфері електронного цифрового підпису для включення його до проекту Програми робіт з національної стандартизації на поточний рік.

Уряд постійно проводить кропітку та наполегливу роботу і щодо забезпечення представництва інтересів держави в Європейському суді з прав людини. Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України подав скарги до цієї інстанції у зв’язку з порушенням прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, у Криму та на Сході України. На сьогодні у провадженні ЄСПЛ перебувають три міждержавні справи «Україна проти Росії».

Кабінет Міністрів України