Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Візит Павла Петренка до ФРН: висока оцінка німецькими колегами проведення реформ в Україні в сфері юстиції та з протидії корупції

13 березня 2017, 19:03

13 березня ц.р. делегація Міністерства юстиції України на чолі з главою відомства Павлом Петренком перебувала з робочим візитом у німецькій столиці. Делегація відвідала установу з виконання покарань Хайдерінг землі Берлін і ознайомилася із системою виконання покарань у Німеччині. Це питання є дуже цікавим з огляду на триваючу реформу пенітенціарної системи в Україні.

Після цього у Федеральному міністерстві юстиції та захисту прав споживачів відбулася зустріч міністрів юстиції України Павла Петренка та Німеччини Хайко Мааса, також у заході взяли участь перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, державний секретар федерального мінюсту Крістіане Віртц, Посол А. Мельник, співробітники МЮ Німеччини. В ході зустрічі обговорювалися питання проведення реформ в Україні в сфері юстиції, протидія та боротьба з корупцією,  внутрішньо- та зовнішньополітична ситуація в Україні, в тому числі судовий процес України проти Росії в Міжнародному суді ООН в Гаазі. Німецький міністр високо оцінив заходи з протидії корупції в Україні, зокрема, зазначив, що запровадження е-декларацій є кроком, яким Україна значно випередила Німеччину.

За результатами зустрічі були підписані Спільна заява міністрів про правове співробітництво між міністерством юстиції України та федеральним міністерством юстиції та захисту прав споживачів Федеративної Республіки Німеччина та Робоча програма співробітництва до 2018 року.