Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Віталій Кличко: «Ми продовжимо співпрацю з Німеччиною у добудові Подільсько-Воскресенського мосту»

10 квітня 2017, 14:43

Віталій Кличко: «Ми продовжимо співпрацю з Німеччиною у добудові Подільсько-Воскресенського мосту»

 

Після оголошення результатів експертної оцінки Київ продовжить співпрацю з міністерством транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини у проекті з добудови Подільсько-Воскресенського мосту. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

«Я дуже вдячний німецьким фахівцям, до яких я звернувся. Уряд Німеччини виділив 200 тисяч євро для експертизи мосту, на основі якої ми будемо приймати рішення щодо наступних кроків. Можу сказати, що цього року ми почнемо відновлення будівництва. Я взяв перед киянами зобов’язання – через кілька років ми повинні відкрити транспортне сполучення цим мостом між правим та лівим берегом», – зазначив мер.

Він підкреслив, що сторони й надалі продовжать співпрацю у рамках цього проекту. За словами Віталія Кличка, мова йде і про організацію логістики, і подальші експертні оцінки, пошуки фінансування і власне будівництво мосту.

Результати фінансово-технічної експертизи стану об'єкту німецькі фахівці представили у Києві 6 квітня. Столицю України відвідали міністр транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Олександр Добриндт, держсекретар міністерства Райнер Бомба, німецькі спеціалісти.