Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Голова Німецького Бундестагу бере участь у міжнародній конференції у м. Львів "Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність"

06 червня 2017, 16:22

Міжнародна конференція "Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність", що була започаткована в 2002 р. і проводиться кожні два роки, цього разу вперше стартує в Україні. 6-9 червня 2017 р. в українській культурній і літературній столиці Львові зустрінуться письменники, політики, науковці, журналісти та студенти з усієї Європи, щоб обговорити питання ідентичності, ціннісної орієнтації, культурної спадщини та політики між Сходом і Заходом, а також транскордонну роль літератури та мови в Європі. Цим самим конференція робить свій внесок до поглибленого наукового та культурологічного діалогу між європейськими країнами. 

Із Німеччини до Львова прибули, зокрема, Голова Німецького Бундестагу / заступник Голови Фонду Конрада Аденауера проф. Норберт Ламмерт, Голова Європейського Парламенту у відставці / Голова Фонду Конрада Аденауера Ганс-Герт Петтерінг, Прем'єр-міністр у відставці / Почесний голова Фонду Конрада Аденауера проф. Бернгард Фогель і проф. сучасної німецької літератури Кельнського університету у відставці Біргіт Лермен. Письменниці Ноемі Кісс і Мар'яна Гапоненко проведуть у рамках конференції читання своїх творів. 

З українського боку в заході візьмуть участь Міністр культури України Євген Нищук, міський голова Львова Андрій Садовий і нагороджений у 2016 р. Медаллю Гете український письменник і поет Юрій Андрухович. Літератор виступить із доповіддю про своє бачення розвитку Центральної та Східної Європи. 

Джерело: KAS