Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Посол разом з парламентським дежсекретарем Мінекономіки ФРН У.Бекмаєром підписав Спільну заяву у сфері підготовки управлінських кадрів

20 липня 2017, 17:59

Німеччина і Україна до 2019 року продовжать співпрацю у сфері підготовки управлінських кадрів– Посол України Андрій Мельник підписав у Берліні відповідну заяву з парламентським державним секретарем Федерального міністерства економіки Німеччини Уве Бекмаєром.

«Ми переконані, що співробітництво у сфері підтримки менеджерів сприятиме поглибленню взаємодії українських підприємств з Європою та підвищить їхню конкурентоспроможність. Продовження такої співпраці є важливим сигналом і для Федерального уряду в частині підтримки необхідних в цих умовах зусиль України у процесі здійснення внутрішніх реформ», - зазначив пан Бекмаєр.

Починаючи з 2001 року, Україна є партнером згаданої програми. До цього часу понад 1200 молодих українських управлінців стали учасниками програми. У ході чотиритижневої практики учасники беруть участь у семінарах, відвідують успішні німецькі підприємства та проводять індивідуальні розмови з німецьким діловими партнерами. Результати програми свідчать, що внаслідок такої взаємодії було встановлено цілу низку взаємовигідних партнерств та проектів між українськими та німецькими фірмами. У такий спосіб учасники суттєво покращують власну кваліфікацію і можуть з впевненістю долучатися до нових міжнародних проектів.