Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Урочисте прийняття до Дня незалежності України – приємна нагода подякувати за підтримку партнерів

07 вересня 2017, 19:07

Урочисте прийняття до Дня незалежності України – приємна нагода подякувати за підтримку партнерів

6 вересня 2017 р. в Червоній ратуші Берліна відбулося урочисте прийняття з нагоди відзначення Дня Незалежності України за участі членів Уряду та Бундестагу ФРН, дипкорпусу і мас-медіа.

Посол України у ФРН Андрій Мельник у своєму зверненні до присутніх подякував надійним партнерам України у Німеччині за підтримку упродовж останніх років, окремо відзначивши значний внесок Федерального канцлера у захист територіальної цілісності і державного суверенітету України.  

У своєму виступі радник канцлера ФРН із зовнішньополітичних питань Крістоф Хойсген запевнив у незмінності підтримки України з боку Уряду ФРН в її протидії російській агресії та побажав успіхів у подальшому впровадженні реформ, боротьбі з корупцією, у процесі проведення децентралізації та реалізації інших важливих завдань.

У рамках урочистого прийняття відбулося відкриття Року української мови у Німеччині. Згаданий проект, узгоджений ще у 2016 році міністрами закордонних справ України і ФРН, передбачає проведення широкомасштабних культурних та освітніх заходів для пошановувачів української мови і культури в Німеччині.