Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

„Вивчай Українську! Відчувай Україну!“ У Німеччині стартував Рік української мови

07 вересня 2017, 19:36

„Вивчай Українську! Відчувай Україну!“: у Німеччині стартував Рік української мови

Мова, як відомо, є не лише способом комунікації, а й міжкультурним мостом. З розвитком цієї ідеї, з огляду на 25 років від початку дипломатичних відносин, міністрами МЗС обох країн було прийнято рішення щодо започаткування українсько-німецького мовного року з метою посилення взаємного розуміння, дружби, а також співробітництва в сфері освіти та культури. Урочисте відкриття Року мови відбулося 6 вересня 2017 року в Червоній ратуші м. Берлін у рамках державного прийняття з нагоди Дня незалежності України.

З осені 2017 до літа 2018 року всіх зацікавлених Україною очікують численні мовні та культурні заходи, а також семінари, театральні вистави та читання, подіумні дискусії і програми обміну. Літературні тури найвідоміших українських письменників – на завершальній стадії підготовки, а культурні заходи обіцяють багато нового та креативного. Наші німецькі партнери в Києві також підготували насичену програму для української аудиторії поціновувачів німецької мови.

Ми сподіваємося на проект європейської інтеграції України, держави, яка на засадах спільних цінностей мирного співіснування в Європейському Союзі почувається у єдиному колі друзів.

Слідкуйте за нашими оголошеннями на веб-сторінці http://germany.mfa.gov.ua/de, у мережі Facebook Ukrainische Botschaft in Berlin і Twitter @UKRinDEU та тримайте руку на пульсі!

Пориньте у новий, цікавий світ української мови та культури! Вивчай українську! Відчувай Україну! #LernUkrainisch #BegreifUkraine