Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Павло Клімкін провів у Берліні зустрічі з парламентаріями, дипломатами і урядовцями

25 жовтня 2017, 21:44

25 жовтня 2017 року в рамках візиту до Берліна Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з державним секретарем Федерального відомства закордонних справ Німеччини Вальтером Йоганнесом Лінднером та представниками німецьких парламентських і політичних кіл у Німеччині, де наразі відбувається процес формування нової урядової коаліції.

У ході зустрічі в МЗС ФРН було обговорено практичні питання двостороннього співробітництва України з Німеччиною. Сторони окремо зупинилися на обговоренні ситуації на Донбасі у контексті збереження міжнародної солідарності з Україною щодо заходів з протидії російській агресії. Співрозмовники високо оцінили високий рівень організації та проведення Німецько-українського року мов. Крім того було обговорено питання подальшої підтримки Німеччиною України у процесі реалізації внутрішніх структурних реформ.

Тема імплементації Мінських домовленостей та спільні зусилля міжнародної спільноти у питанні врегулювання ситуації на Донбасі перебувала в центрі уваги під час зустрічі з радником Канцлера з питань зовнішньої політики та безпеки Яном Хекером.

У рамках візиту до видавничого дому „Axel Springer“ Міністр дав інтерв’ю найпопулярнішій німецькій газеті «BILD».