Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

, Київ 09:17

Європейський Союз оприлюднив спільний Звіт про прогрес України в імплементації асоціації

21 листопада 2017, 19:17

15 листопада 2017 року Європейська служба зовнішньої діяльності та Європейська Комісія офіційно оприлюднили спільний Звіт про прогрес України в імплементації асоціації (Asssociation implementation report) разом з відповідним прес-релізом.

Публікація Звіту приурочена до четвертого засідання Ради асоціації Україна – ЄС (8 грудня 2017 р.) та охоплює період з грудня 2016  р. по жовтень 2017 р.

У супровідному прес-релізі до Звіту зазначається, що Україна впровадила низку реформ, передбачених Порядком денним асоціації на 2017 рік. У деяких сферах прогрес був менш помітним, відтак є потреба прискорити впровадження реформ з тим, щоб вони принесли реальні зміни для українських громадян.

Наведені у прес-релізі коментарі Високого представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики Ф.Могеріні та Комісара ЄС з питань ЄПС та переговорів з розширення Й.Хана дають у цілому позитивну оцінку досягнутого Україною прогресу.

Наведені стороною ЄС оцінки є особливо важливими у контексті підготовки до проведення П’ятого Саміту Східного партнерства 24 листопада 2017 року, а також чергового засідання Ради асоціації Україна – Європейський Союз 8 грудня 2017 року.