Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

, Київ 15:59

Українська делегація на чолі з Віце-прем’єр-міністром Павлом Розенком взяла участь у 68-му Берлінському міжнародному кінофестивалі «Берлінале»

21 лютого, 11:51

Українська делегація на чолі з Віце-прем’єр-міністром Павлом Розенком взяла участь у 68-му Берлінському міжнародному кінофестивалі «Берлінале». В рамках кінофестивалю відбулося відкриття Українського національного стенду та презентація Discover Ukraine в рамках «Country Session», яка покликана заохотити іноземних кінопрофесіоналів та інвесторів до співпраці з українськими кінематографістами.

Павло Розенко нагадав, що у Держбюджеті на 2018 рік видатки на підтримку національного кіновиробництва збільшено на 500 млн грн. «У 2018 році держава додала на розвиток кіно ще півмільярда, в цілому спрямувавши на розвиток українського кінематографу близько мільярда гривень. І тут в Берліні ми хочемо показати, що Україна має нові можливості для співпраці, має всі шанси зайняти гідне місце в світовому кіно. Я впевнений, що наше покоління є свідком ренесансу українського кінематографа, і наша спільна робота в трикутнику: Президент, Парламент і кіноіндустрія досягне високого результату», - зазначив Віце-прем'єр-міністр.

Організатори та учасники кінофестивалю відзначають безпрецедентну активність українських кінематографістів на 68-му «Берлінале». У рамках кінофестивалю українська делегація провела зустрічі з міжнародними продюсерами, дистрибуторами, а також представниками фінансових установ, торгових агенцій та телеканалів тощо.

У рамках робочого візиту до ФРН Павло Розенко провів окрему зустріч з представниками української громади у Німеччині. Українські активісти поділилися власними міркуваннями щодо необхідних кроків з метою покращення іміджу України на міжнародній арені та у напрямку об'єднання діаспорян навколо Українського дому - необхідної платформи для консолідації та координації дій громади. Учасники зустрічі висловили готовність до співпраці у рамках розбудови діяльності у Німеччині Українського інституту.