Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Україна пішла в наступ на шефа ВДП

11 серпня 2017, 17:08

Київ: заява голови ВДП Німеччини Крістіана Лінднера (38) до кримського питання надалі провокує хвилю обурень.

 Після чисельних виправдовувань Лінднера під час інтерв’ю із німецьким виданням «BILD», у Києві помітно зросла напруга: українська влада ніколи не повірить у те, що окупація Кримського півострова так просто зупиниться за першим наказом російського президента В.Путіна.

Свою думку з цього приводу для німецької газети «BILD» висловив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін: « Ми дуже занепокоєні тим, що такі політики, як наприклад голова ВДП Крістіан Лінднер, наразі намагаються ігнорувати та навіть виправдовувати явні порушення міжнародного права. Таким чином вони заохочують агресора до подальших злочинів і в свою чергу самі перетворюються на путінських співучасників».

Клімкін наголошує на подальшій необхідності політичних та дипломатичних заходів для «визволення Криму». Пропозиція Лінднера щодо пом’якшення режиму санкцій проти Росії була повністю відхилена українським міністром закордонних справ:

«Ми глибоко переконані у потребі не тільки зберегти, а й значно посилити санкції. Наразі це - єдиний дипломатичний засіб поставити Росію на місце та відновити мир та спокій у Криму та на Донбасі».

Таким чином, Клімкін надалі підкріплює свою позицію: «Заклик до пом’якшення санкцій не надасть позитивних результатів у майбутньому. Чим можна аргументувати зменшення санкцій? Хіба від цього хоча б на один день припиниться постачання зброї? Чи припиниться бодай на півгодини стрілянина на Донбасі? »

 

Джерело:  |  BILD

Останні коментарі

Побажання європейців Німеччині | 22 вересня 2017, 17:24

Коментар | Джерело: Rheinische Post | Автор: Міністр закордонних справ України Павло Клімкін