Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Київ 05:38

В Берлінській філармонії за підтримки Посольства України у ФРН та під патронацтвом дружини Федерального Президента Німеччини пані Ельке Бюденбендер відбувся концерт українських зірок класичної музики Антонія Баришевського та Тараса Яницького

25 червня 2019, 09:12

Справжній фурор в Берлінській філармонії!

Вчора в Берлінській філармонії за підтримки Посольства України у ФРН та під патронацтвом дружини Федерального Президента Німеччини пані Ельке Бюденбендер відбувся концерт українських зірок класичної музики Антонія Баришевського (фортепіано) і Тараса Яницького (бандура). Концерт було присвячено 100-річному ювілею встановлення дипломатичних відносин між Україною та Німеччиною.

Близько 1100 гостей завітали в цей вечір до столичної філармонії, щоб поринути у вирій музики та віртуозного виконання. «Саме музика поєднує людей, нації, культури і релігії. Музика дозволяє проникати поглядом у культуру країни, у її душу» - так коротко і влучно підкреслила у своєму вітальному слові ключову мету організованого Посольством концерту його почесна гостя, Перша леді Німеччини.

У своєму зверненні до гостей Посол України у ФРН Андрій Мельник зауважив, що наразі Україна має по-справжньому високий рівень партнерських і дружніх відносин з Німеччиною, які з року в рік тільки поглиблюються і стають міцнішими.

Захоплена публіка, серед яких були присутні члени німецького Бундестагу, представники політичних та медійних кіл, представники української громади Німеччини, ще довго після закінчення концерту обговорювала неперевершену гру молодого віртуоза Антонія Баришевського та майстерну проникливість гри на бандурі Тараса Яницького.

Пишаємося, що Україна багата не тільки на історичне минуле, але й на талановитих зірок, які своїми здібностями і наполегливою працею творять історію сьогодні!