Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Київ 16:12

На особисте запрошення депутата Бундестагу, Голови комітету з питань ЄС Гунтера Кріхбаума Посол України у ФРН Андрій Мельник відвідав його виборчий округ Енц/Пфорцгайм

22 липня, 19:08

На особисте запрошення депутата Бундестагу, Голови комітету з питань ЄС Гунтера Кріхбаума Посол України у ФРН Андрій Мельник відвідав його виборчий округ Енц/Пфорцгайм, що розташований у Федеральній землі Баден-Вюртемберг.

У ході зустрічі з Ландратом (головою району Енц) Бастіаном Розенау Андрій Мельник та Гунтера Кріхбаум обговорили теми для посилення двосторонньої співпраці та домовились про візит делегації бургомістрів регіону на чолі з ландратом до України з метою підтримки реформи децентралізації.

У Пфорцгаймі на Посла чекала надзвичайно приємна та тепла зустріч з 11-класниками в Гімназії імені Й. Кеплера. Під час двогодинної дискусії про майбутнє членство України в ЄС школярі проявили не тільки неабияку цікавість до нашої країни, але й продемонстрували глибокі знання про Україну.

У місті Маульбронн Андрій Мельник провів зустріч з бургомістром Андреасом Фельхле, обговорив з керівництвом міста культурні та освітні проекти обміну та відвідав культурну спадщину ЮНЕСКО – Монастир Майльбронн, заснований у 1138 році.