Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Київ 05:37

Професор Національного Університету «Львівська Політехніка» Богдан Черкес виступив на міжнародній архітектурній конференції в Берліні

22 листопада 2019, 16:43

22 листопада у Берліні розпочалась міжнародна конференція на тему «Прорив в архітектурний модернізм», яка проходитиме до 24 листопада.

Метою конференції є реконструкція впливів єврейських архітекторів східноєвропейських країн на розвиток нового стилю будівництва у своїх країнах шляхом презентації їхніх творчих доробків та життєвих шляхів, в т.ч. їхньої долі за часів націонал-соціалізму.

Програмою заходу передбачено фахові доповіді 12 представників наукових кіл Німеччини, України, Польщі, Латвії, Білорусі, Латвії, Литви, Румунії, Угорщини.
Україну під час конференції представляє професор Національного Університету «Львівська Політехніка» Богдан Черкес. 22 листопада 2019 року Б.Черкес виступив перед учасниками з доповіддю «Архітектор Фердінанд Касслер та інші єврейські архітектори Львова у міжвоєнний період», в ході якої презентував творчі доробки та життєві шляхи архітекторів Ф.Касслера, Б.Шульца та С.Візенталя та їх вплив на розвиток архітектури Львова та деяких інших міст регіону.