Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина

Київ 05:37

Висвітлення в регіональних ЗМІ про візит Посла України Андрія Мельника в Бад Зальцуфлен

11 листопада 2019, 16:31

28 жовтня 2019 року Посол України у ФРН Андрій Мельник на запрошення депутаки Німецького Бундестагу Керстін Фірегге здійснив робочий візит в її виборчий округ Ліппе (Північний Рейн-Вестфалія). Ця подія знайшла широке висвітлення в місцевих ЗМІ. 

Огляд візиту Посла України А.Мельника в місцевій газеті округу Ліппе "Das blaue Blatt" від 9 листопада 2019 року

"Візит Посла України в Бад Зальцуфлен.

Разом до ідеї дієвої Європи

Бад Зальцуфлен. Й.В. Посол України в Німеччині Андрій Мельник відвідав з візитом у понеділок, 28 жовтня 2019 року, Бад Зальцуфлен. Округ Ліппе і особливо місто Бад Зальцуфлен підтримують вже давно добрі стосунки з Україною.

Особливо роль у підтримці добрих стосунків відіграє Спілка «Наведення мостів з Україною». Ця спілка проводить обмін між німецькими та українськими вчителями, надає можливість українським студентам познайомитись з німецькою культурою та організовує транспортування в Україну гуманітарної допомоги з Німеччини. Завдяки спільним зусиллям членів спілки вдалось організувати передачу меблів з місцевої ради міста Бад Зальцуфлен за призначенням в Україну.

Ідея заснування цієї спілки належить вже померлому засновнику і колишньому голові проф. д-ру Карлу-Герману Крогу, який виступав за дієву Європу та надання допомоги в ті регіони, де її дійсно потребують. Те, наскільки зараз переплетеними є зв’язки між двома країнами, демонструє візит пана Й.В. Посла України Андрія Мельника в регіон.

По прибуттю пана Посла привітали в місцевій ратуші депутат Німецького Бундестагу пані Керстін Фірегге та бургомістр Роланд Томас, після чого пан Посол зробив пам’ятний запис в «Золотій книзі» міста. Протягом дня перебування в Бад Зальцуфлені Й.В. Посол Андрій Мельник побував на могилі проф. К-Г. Крога та відвідав місцеві підприємства."

Джерело:  | Das blaue Blatt

Останні інтерв`ю