• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Deutsch
Візит Віце-прем’єр-міністра України О.Ю.Вілкула до Німеччини
Опубліковано 28 травня 2013 року о 11:43

22-23 травня відбувся робочий візит Віце-прем’єр-міністра України О.Ю.Вілкула до Німеччини.

22 травня Віце-прем’єр-міністр України О.Ю.Вілкул у форматі робочої вечері провів зустріч з Прем’єр-міністром землі Бранденбург М.Платцеком. Предметом обговорення стало двостороннє співробітництво між Україною та землею Бранденбург та перспективні напрямки поглиблення інвестиційного та торговельного співробітництво у т.ч. у сферах енегоефективності та енергозберігаючих технологій, машино- та приладобудування, металургійної, деревообробної та паперової промисловості, агропромислового комплексу. Особливу увагу сторони приділили міжрегіональному співробітництву як ефективному інструменту налагодження ділових контактів та сприяння реалізації бізнес-проектів на місці. У цьому контексті перспективним вбачається залучення досвіду східнонімецьких земель у т.ч. Бранденбургу у реконструкції та модернізації житлово-комунальних господарства та санації житлового фонду міст. Сторони домовились розвивати широкоформатне співробітництво між Дніпропетровською областю та землею Бранденбург.

23 травня у співголовуванні з Державним секретарем Федерального міністерства економіки і технологій Німеччини Анне Рут Геркес Віце-прем’єр-міністр України О.Ю.Вілкул очолив засідання Українсько-німецької Групи високого рівня з питань економічного співробітництва. Сторони обговорили перспективи  двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного у т.ч. щодо створення рамкових умов для іноземного інвестування в Україні, сприяння у заснуванні експортного кредитного агентства в Україні та відкриття спільної українсько-німецької зовнішньоторговельної падати. Сторони також детально зупинилися на перспективах співробітництва в енергетичній сфері, у т.ч. модернізації ГТС України та забезпечення транзиту енергоносіїв, реалізації проектів «Енергоефетивне місто» та з модернізації підприємств водного господарства, кооперації у сфері захисту навколишнього середовища, а також розвитку співробітництва у сфері технічної допомоги.

За результатом засідання сторонами підписано Спільної заяви про наміри Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи та безпеки ядерних установок Німеччини та Спільної міжурядової заяви про продовження співробітництва щодо перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва України та між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина до 2016 р.

Віце-прем’єр-міністр України О.Ю.Вілкул провів також окрему зустріч з Державним секретарем Федерального міністерства економіки і технологій Німеччини Анне Рут Геркес, під час якої сторони домовились докласти зусиль для переведення досягнутих домовленостей у площину реалізації конкретних проектів.

Віце-прем’єр-міністр України О.Ю.Вілкул провів також зустріч з Парламентським державним секретарем Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини Урсулою Хайнен-Ессер, під час якої сторони детально зупинилися на реалізації у практичну площину намірів, закріплених двосторонньою заявою у сферах енергоефетивності, модернізації комунальної інфраструктури, поновлювальної енергетики тощо. Українська сторона заручилася підтримкою німецьких партнерів у наданні технічної та фінансової підтримки для впровадження проектів за визначеними напрямками співробітництва.

Крім того, О.Ю.Вілкул поспілкувався з представниками акредитованих в Німеччині українських ЗМІ та дав інтерв’ю впливовій німецькій газеті «Хандельсблат».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux