• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Deutsch
Запис на прийом
Опубліковано 20 травня 2024 року о 17:38

Прийом громадян у консульському відділі Посольства України у ФРН здійснюється за попереднім записом.

ВАЖЛИВО! З міркувань безпеки прийом до консульського відділу посольства здійснюється за принципом: один запис на прийом - одна людина, без супроводу сторонніх осіб (за виключенням дітей до 16-ти років та осіб з інвалідністю) та сторонніх речей чи предметів.

УВАГА!

Система он-лайн запису створена МЗС України для безпосередньої взаємодії між заявником та консульським підрозділом Посольства.


з 15.11.2023 оновлено механізм авторизації під час запису до Е-Черги.

Задля покращення доступу до консульських послуг, Вашої безпеки та боротьби з кібершахрайством запис в Е-Чергу МЗС відбуватиметься за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ.

Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA.


Роз'яснення та навчальні відеоматеріали наведені у розкривних блоках інформації, розміщеної на офіційній сторінці Міністерства закордонних справ України.

Просимо заходити за лінком https://mfa.gov.ua/consul/forua/e-cherga та уважно ознайомлюватися.

Тим, у кого відсутні біометричний закордонний паспорт або паспорт громадянина України у формі ID-картки, наполегливо рекомендуємо оформити відповідні документи для уникнення труднощів з електронною ідентифікацією особи у подальшому.

Громадяни України, які оформили дозвіл українських органів влади на постійне проживання за кордоном і мають у своєму закордонному паспорті відмітку українською мовою «Постійне проживання у Німеччині», можуть оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки у відділеннях ДП «Документ» у Берліні https://berlin.pasport.org.ua/ або у Кьольні https://cologne.pasport.org.ua/. Крім того, відповідні документи можна оформити в Україні у відділеннях ДМС.


В Посольстві України у ФРН також є можливість призначення позачергового часу для вразливих верств громадян України: людям з інвалідністю (наявність посвідчення обов’язкова) та осіб старечого віку (від 71 років для чоловіків та від 74 років для жінок), які мешкають у федеральних землях Берлін, Бранденбург, Саксонія-Ангальт, Саксонія, Тюрінгія, Мекленбург-Передня Померанія, через електронну адресу [email protected]УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ

Для запису на прийом до консульського відділу Посольства України у ФРН необхідно дотримуватись наступних правил:

При записі на прийом необхідно зазначити дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу. У випадку оформлення консульської дії щодо дітей, вказуються дані одного з батьків / законного представника.

Якщо Ви плануєте звернутись до Посольства групою осіб (члени однієї родини, друзі, знайомі), необхідно створити реєстрацію для кожної особи окремо.

Принцип реєстрації на прийом: 1 послуга = 1 запис = 1 особа (крім випадків отримання послуг, які передбачають оформлення разом з дитиною).

На приклад: для вписання в паспорт батька трьох дітей необхідно зробити три бронювання

Супроводжуючих осіб, які не отримуватимуть консульські послуги, наполегливо просимо зачекати ззовні.

Якщо Ви плануєте оформити декілька консульських послуг, необхідно зробити реєстрацію для кожної послуги.

На приклад: дві консульських дій – оформлення паспорта та вчинення нотаріальної дії – вимагають попередньої реєстрації на прийом до двох різних консулів. Час для вчинення обох дій має бути обрано окремо.


Якщо серед переліку консульських послуг немає питання, з якого Ви плануєте звернутись, будь-ласка, напишіть на електронну адресу [email protected]

Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Всі записи, що дублюються, будуть видалені системою.

 • Консульський відділ залишає за собою право скасувати / перенести реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами. Зверніть увагу, надання електронних адрес з доменом російського походження. Записи на адреси mail.ru, list.ru тощо анулюються автоматично;

Якщо у заявника виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом, необхідно якомога раніше самостійно скасувати запис.


До уваги чоловіків призовного віку (віком 18-60 років)! 

До здійснення резервування часу для отримання консульських послуг просимо ознайомитися з відповідними роз’ясненнями Міністерства закордонних справ України за посиланням  https://mfa.gov.ua/consul/forua/rozyasnennya-mzs-shchodo-vidnovlennya-prijomu-zayav-na-otrimannya-konsulskih-poslug-dlya-okremih-kategorij-gromadyan При  цьому просимо звернути увагу, що за наявності запису на відповідну консульську дію у разі відсутності паперового військово-облікового документу  консульська дія може бути надана тільки після взяття заявника на тимчасовий консульський облік, що у свою чергу буде можливими тільки у випадку надання повного комплекту документів (перелік за посиланням https://germany.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/konsulskij-oblik ) та проживання заявника у федеральних землях Берлін, Бранденбург, Саксонія-Ангальт, Саксонія, Тюрінгія, Мекленбург-Передня Померанія.

У разі ж, коли Вам очевидно, що до часу зарезервованого візиту виконати вимоги законодавства в частині військового обліку Ви, на жаль, не встигаєте, просимо не забути скасувати запис (Покрокова інстукція для скасування запису.pdf), щоб ним могли скористатися інші заявники.

Посилання для запису на прийом

https://go.mfa.gov.ua


Запис на прийом з візових питань:

https://visa.mfa.gov.ua/visa/index

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux