• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Deutsch
Український опен-ейр-фест у Гіфхорні
Опубліковано 19 вересня 2013 року о 19:23

Дорогі друзі! 29 вересня сердечно запрошуємо Вас на святкування 25-річного ювілею українського вітряного млина «Наталка» у Міжнародному музеї млинів під відкритим небом у м.Гіфхорн! У програмі виступи українських танцювальних та музичних колективів (Увага – спеціально із України прибуває група танцюристів бойового гопака), українська кухня, виставки предметів традиційного українського побуту та багато іншого! 

Почесний гість з України – Генеральний директор Національного музею народної архітектури та побуту України «Пирогове» Дмитро Заруба. Музей з находиться у 2,5 годинах дороги від Берліну та 2 годинах від Гамбургу! Початок свята – 13:00, прибувайте раніше, щоб оглянути музей – воно того варто! У разі поганої погоди свято відбудеться у приміщенні музею.
Будемо вдячні за максимальний перепост своїм друзям!!! Чекаємо на Вас у Гіфхорні на першому українському опен-ейр-фестивалі!
Докладніше про музей млинів у Гіфхорні:http://www.muehlenmuseum.de/


Питання та пропозиції надсилайте на мейл [email protected]

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux