У четвер, 23 серпня 2012 року в на міському кладовищі Вальдфрідгоф відбувся захід, організований міжнародною юнацькою спілкою Мюнхена та Спілкою догляду за військовими похованнями. Цього року на міжнародну зустріч молоді у Баварії прибули представники 11 країн, в тому числі 3 з України.
У ході заходу відбувся траурний мітинг, участь в якому взяли представники присвячений вшануванню пам’яті загиблих у Другій світовій війні, участь в якому взяли ветерани, представники громадськості землі Баварія, керівництво спілки догляду за військовими похованнями ФРН, представники дипломатичного корпусу.
Захід завершився вшануванням пам’яті загиблих хвилиною мовчання та спільною молитвою за загиблих у Другій світовій війні.