• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Deutsch
Відбувся робочий візит Посла України у ФРН А.Я.Мельника до федеральної землі Гамбург
Опубліковано 17 серпня 2018 року о 12:12

14-15 серпня 2018 р. відбувся робочий візит Надзвичайного і Повноважного Посла України у ФРН Андрія Мельника до федеральної землі Гамбург. Центральне місце у ході візиту мали зустрічі з Першим бургомістром Гамбурга Петером Ченчером (СДПН) та уповноваженим Гамбурга при федерації та ЄС, відповідальним за зовнішні зносини Аннет Табаррою, а також із Президентом Парламенту Гамбурга Каролою Файт (СДПН).

У місцевому госпіталі Бундесверу Посол зустрівся з його керівництвом, медичним персоналом, а також поспілкувався з кожним із 6 українських поранених, які на даний час перебувають на лікуванні за кошти уряду ФРН, висловив подяку головному лікарю Йоахіму Гойтцу за їх професійну працю. Під час відвідання Послом військового госпіталя кореспонденти телеканалу «NDR» відзняли медіасюжет, у ході якого Посол, головний лікар шпиталю, а також один з поранених бійців дали короткі інтерв’ю журналістам.

Під час візиту до Гамбурга Посол провів також зустріч з членом правління Гамбурзького порту HHLA Йенсом Гансеном. HHLA є одним з найбільших системних інвесторів в Україні. Й.Гансен повідомив про те, що компанія планує нові капіталовкладення в Одеському контейнерному терміналі CTO.

На завершення візиту Посол дав інтерв‘ю провідному виданню Півночі ФРН „Hamburger Abendblatt“. В зустрічах Посла у рамках візиту до Гамбурга участь брала Генеральний консул О.Тарасюк.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux