Друзі, маємо добрі новини!!!✈️
Перший спецрейс Міжнародних Авіаліній України сьогодні вилетів з Берліна-Тегель в Київ-Бориспіль!
На борту 186 українських пасажирів, які вже за пару годин повернуться додому та свідомо підуть на особистий карантин 😷!
Здоров’я близьких - передусім!☝️
Велика подяка керівництву держави - Президенту України Володимиру Зеленському, Міністру закордонних справ України Дмитру Кулебі та співробітникам Міжнародних Авіаліній України за злагоджені кроки та всім-всім, хто всі ці дні працював на цей чудовий результат!
Бажаємо гарного перельоту усім пасажирам та членам екіпажу!