• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Deutsch
В Берліні відбувся концерт Київської камерати
Опубліковано 22 квітня 2025 року о 13:43

Благодійний концерт відбувся 21 квітня 2025 року у Берлінській філармонії.

21 квітня 2025 року в Берлінській філармонії відбувся благодійний концерт Національного ансамблю солістів «Київська камерата» Sound of Ukraine — an die freie Welt під керівництвом диригентки Кері-Лінн Вілсон та за участі відомих українських та іноземних солістів, серед яких Емілі Д`Анджело, Катерина Супрун, Дмитро Таванець та Богдана Півненко.

Посол України в Німеччині Олексій Макеєв звернувся до глядачів концерту з вітальним словом, зазначивши, що сьогоднішній концерт  - це Великодінй подарунок українцям і всім німцям, які підтримують Україну. 

"Великоднє послання – це насамперед мир. Проте в часи, коли ми мусимо захищатись проти загарбницької війни, буде справедливо це послання розширити. Сказавши, що мир – це нагорода для сильних. І здобути цю нагороду доведеться так чи інакше в бою. І здобути її нам доведеться разом. Бо разом ми сильні".









Фотограф: @urbanlys_photos


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux