• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Deutsch
Позачергові вибори Президента України 2014
Опубліковано 25 березня 2014 року о 11:36

До уваги громадян України, які мають намір взяти участь у Позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року

Шановні виборці!

Постановою Центральної виборчої комісії від 06 травня 2014 року № 484 при Посольстві України у Федеративній Республіці Німеччина утворено дільничну виборчу комісію закордонної виборчої дільниці № 900059 закордонного виборчого округу на позачергових виборах Президента України
25 травня 2014 року в такому складі:

 

Голова дільничної виборчої комісії – Комнік Вікторія Олександрівна.

 

Заступник голови дільничної виборчої комісії – Чеберніна Аліна Юріївна.

 

Секретар дільничної виборчої комісії – Бабічок Катерина Богданівна.

 

Члени комісії:

Андрощук Богдан Євгенович

Бородін Анатолій Борисович

Вандерстен Модюї Ларів Ольга Ігорівна

Гааг Оксана Анатоліївна

Глушко Ольга Дмитрівна

Головецька Наталія Петрівна

Горбовий Антон Віталійович

Капустіна Ольга Олександрівна

Костунова Інна Євгенівна

Кьоніг Світлана Василівна

Луцко Михайло Володимирович

Млош Людмила Володимирівна

Ніколайчук Сергій Володимирович

Онуфрів Софія Володимирівна

Пригорницька Наталія Олександрівна

Скороходова Анастасія Юріївна

Третяк Наталія Володимирівна

Чекмарьов Лев Костянтинович

 

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900059 розташована адресою:

10117, м. Берлін, Альбрехтштрассе, 26

(Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина).

 

Контактні дані комісії: тел.: +49-30-2888-71-52,

                e-mail: [email protected]

 

Графік роботи дільничної виборчої комісії – щодня з 09:00 до 20:00:

 

Межі виборчої дільниці № 900059 – федеральні землі Тюрінгія, Саксонія, Саксонія-Анхальт, Бранденбург, м. Берлін, Мекленбург-Передня Померанія.

 

Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» 7 травня 2014 року дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900059 провела установче засідання та набула повноважень щодо організації виборчого процесу.

 ________________________________________________________________________________________________________

 

Дострокові вибори Президента України відбудуться 25 травня 2014 року з 8.00 до 20.00 за місцевим часом на закордонних виборчих дільницях, створених при закордонних дипломатичних установах України.

Підготовка та проведення виборів регламентується положеннями Закону України „Про вибори Президента України” від 05.03.1999 №474-ХІV (зі змінами), з текстом якого можливо ознайомитися на сайті Верховної Ради України за посиланням  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/474-14 .

Загальна роз’яснювальна інформація з найбільш актуальних питань, що стосується включення до списку виборців громадян України, які проживають або тимчасово перебувають за межами України під час проведення позачергових виборів Президента України: https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=221&pmn_id=138 

Роз’яснювальна інформація з найбільш актуальних питань, що стосується тимчасової зміни місця голосування: https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=108&pmn_id=98

 

Виборчі дільниці

На території Німеччинипри закордонних дипломатичних установах України створено такі закордонні виборчі дільниці:

Дільниця № 900059: установа: Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина; адреса: приміщення Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина, 10117, м.Берлін, Альбрехтштрассе, 26; межі дільниці: Федеративна Республіка Німеччина (федеральні землі: Тюрінгія, Саксонія, Саксонія-Анхальт, Бранденбург, м. Берлін, Мекленбург-Передня Померанія)

Дільниця № 900060: установа: Відділення Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина в Бонні; адреса: приміщення Відділення Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина в Бонні, 53424, м.Ремаген-Обервінтер, Рейнхьоенвег, 101; межі дільниці: Федеративна Республіка Німеччина (федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія)

Дільниця № 900061: установа: Генеральне консульство України в Гамбурзі; адреса: приміщення Генерального консульства України в Гамбурзі, 22087, м.Гамбург, Мундсбургер Дамм, 1; межі дільниці: Федеративна Республіка Німеччина (федеральні землі м. Бремен, м. Гамбург, Нижня Саксонія, Шлезвіг-Гольштейн)

Дільниця № 900062: установа: Генеральне консульство України в Мюнхені; адреса: Приміщення Генерального консульства України в Мюнхені, 80336, м.Мюнхен, Лєссінгштрассе, 14; межі дільниці: Федеративна Республіка Німеччина (федеральні землі Баварія та Баден-Вюртемберг)

Дільниця № 900063: установа: Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні; адреса: приміщення Генерального консульства України у Франкфурті-на-Майні, 60313, м.Франкфурт-на-Майні, Фільбелер Штрассе, 29; межі дільниці: Федеративна Республіка Німеччина (федеральні землі Рейнланд-Пфальц, Саар, Гессен)

 Право голосу та його реалізація

Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

 

Право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років.

 

Документом, який підтверджує громадянство України осіб, які перебувають  за межами України, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

 

Кожний виборець голосує на виборах Президента України особисто. Голосування за інших осіб, а також передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняються.

 

Реалізація права голосу на виборах Президента України громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

 

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадянин України за кордоном може:

1)      у будь який зручний для себе час (у тому числі й під час виборчого процесу):

 • особисто подати до закордонної дипломатичної установи України заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо його вже включено до Державного реєстру виборців).

Відповідну інформацію, включаючи форми заяв, розміщено на веб-сайті Посольства України у ФРН у розділі „Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном. До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном” за адресою: http://germany.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/voting-abroad;

 • звернутися особисто або надіслати документи поштою до відповідної закордонної дипломатичної установи України для постановки на консульський облік.

2)      безпосередньо під час виборчого процесу особисто подати до дільничної виборчої комісії відповідної закордонної виборчої дільниці заяву щодо неправильностей у попередньому списку виборців не пізніш як за п’ять днів (за київським часом) до дня виборів – до 19 травня включно.

 

Увага!

 

Для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця». В «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

 

Отримати додаткову інформацію з питань виборчого процесу у межах закордонної виборчої дільниці № 900059 ( Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина) можливо за номером телефону 030 2888 7152 (понеділок - п’ятниця, з 14.30 до 18.00) або надіславши електронного листа на адресу [email protected] або  [email protected]

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux