• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Deutsch
Україна ніколи не відмовиться від прав на Крим - Порошенко
Опубліковано 23 лютого 2015 року о 14:14

Україна ніколи не відмовиться від прав на Крим - Порошенко

Україна ніколи не визнає так званого референдуму в Криму та не відмовиться від суверенних прав на нього.

Про це йдеться у звернення Президента України Петра Порошенка у зв'язку з роковинами трагічних подій у Криму, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Україна ніколи не відмовиться від своїх суверенних прав на Крим, буде захищати всіма доступними засобами права людей, які там живуть. У цьому питанні існує повний консенсус між українською владою, політиками та громадянським суспільством. В цьому ми маємо також абсолютну підтримку держав світу та всіх міжнародних організацій", - заявив він.

Зазначається, що насильницьке захоплення Криму в ХХІ столітті важко збагнути будь-якій цивілізованій людині, а оголошений та проведений одночасно з масштабним вторгненням на кримську землю російських військових так званий референдум, був "фарсом, закликаним прикрити відкриту агресію Росії проти України".

"Наша держава у жодному разі не визнає результатів цього нікчемного акту, проведеного всупереч міжнародному праву та національному законодавству України. Тим більше, що переважна частина мешканців Криму, насамперед кримські татари та українці, висловили активний бойкот цьому політичному шоу, зберігши свою відданість Україні", - заявив Порошенко.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux