27 січня ц.р. Генеральний консул України у Гамбургу Андрій Мельник провів зустріч із зовнішньополітичним речником фракції правлячої Партії зелених у Парламенті Гамбурга Андреасом Вальдовські.
У ході бесіди було детально обговорено перспективи пожвавлення двостороннього співробітництва у політичній сфері, інтеграції України до Європейського Союзу. Особлива увага була приділена питанню президентських виборів в Україні.
На прохання співрозмовника А.Вальдовські було поінформовано про перебіг першого туру виборів та прокоментовано їх попередні результати. У цьому контексті дипломатом було підкреслено, що незалежно від того, хто з двох кандидатів здобуде перемогу, Україна продовжуватиме невпинно рухатися шляхом демократичних перетворень та економічних реформ, а також активно інтегруватися до європейських інституцій.
Зі свого боку зовнішньополітичний речник фракції Зелених високо оцінив демократичний характер виборчої кампанії та відсутність суттєвих порушень у ході голосування. Депутат висловив переконання, що з обранням українцями нового Глави держави без сумніву відкриються нові можливості у поглибленні українсько-німецького політичного діалогу.
Окреме місце під час розмови зайняли питання розвитку зеленого руху в Україні, вжиття українським урядом заходів з енергоефективності, запровадження енергозберігаючих технологій та використання альтернативних джерел енергії.