• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Deutsch
Рекомендації Федерального міністерства внутрішніх справ для громадян третіх країн, які змушені продовжити своє перебування в Німеччині
Опубліковано 30 березня 2020 року о 16:42

Шановні громадяни України!

Посольство України у ФРН отримало Рекомендації Федерального міністерства внутрішніх справ для громадян третіх країн, які змушені продовжити своє перебування в Німеччині

Прохання ознайомитися тим, кого це стосується! Роз’яснення німецькою мовою подаються нижче у додатках.

Варіант 1 (громадяни, які перетнули кордон на підставі візи):

Громадяни третіх країн, у яких завершується термін дії національної візи (D-Visa) або іншого виду дозволу на перебування, мають подати заявку на продовження візи або посвідки на перебування у відповідний відділ міграційної служби (Ausländerbehörde) за місцем проживання/перебування до завершення терміну дії візи. Зважаючи на теперішню ситуацію, заявку можна подати електронною поштою. В повідомленні мають бути зазначені особисті дані в повному обсязі (ПІБ, транслітерація прізвища відповідно до німецького законодавства, дата народження, місце народження, стать, громадянство, номер паспорта). Рекомендується роздрукувати Вашу заявку на продовження терміну перебування або зберегти її в іншому форматі та бути готовими презентувати її разом з Вашим паспортом/посвідченням та дозволом на перебування, термін якого завершився.

Для продовження терміну дії Шенгенської візи (С-Visa), як правило, проводиться інтерв’ю із зацікавленою особою. З метою спрощення процедури власникам шенгенської візи тепер надається можливість надіслати електронною поштою заявку у відповідний відділ міграційної служби (Ausländerbehörde) за місцем проживання/перебування на продовження терміну виїзду (Verlängerung der Ausreisefrist) із зазначенням персональних даних (ПІБ, транслітерація прізвища відповідно до німецького законодавства, дата народження, дата народження, місце народження, стать, громадянство, номер паспорта). Міграційній службі (Ausländerbehörde) адресовано прохання про забезпечення прихильного ставлення при розгляді таких звернень. Відповідь Міграційної служби, а також паспорт та візу слід бути готовими презентувати під час можливих перевірок на території країни та при виїзді за її межі.

Варіант 2 (громадяни, які перетнули кордон в режимі безвізового вʾїзду):
Громадяни, які вʾїхали на території країн-учасниць Шенгенської угоди в безвізовому порядку на термін до 90 днів протягом 180-денного проміжку часу, мають повернутися в країну походження після завершення вказаного терміну. Якщо це не є можливим, враховуючи теперішні обставини, необхідно звернутися із заявою до міграційної служби (Ausländerbehörde) за місцем проживання/перебування до завершення 90-денного терміну перебування з проханням легалізувати Ваше (подальше) перебування в країні; надати міграційній службі Ваші персональні дані (ПІБ, транслітерація прізвища відповідно до німецького законодавства, дата народження, місце народження, стать, громадянство, номер паспорта), за необхідності – електронною поштою. Надсилання такої заяви створює ситуацію, в якій протягом розгляду згаданої заяви перебування у ФРН є легальним. Рекомендується роздрукувати Вашу заявку на продовження терміну перебування або зберегти її в іншому форматі та бути готовими презентувати її разом з Вашим паспортом/посвідченням та дозволом на перебування, термін якого завершився.

Вербальна нота rn-12-2020.pdf

Роз'яснення anlage-zur-2-rundnote-visaverlangerung.pdf 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux