Дорогі українки та українці!
Сьогодні ми вийшли на вулиці та площі всієї Німеччини. Нас багато. Нас чують. Нас бачать.
Сьогодні Німеччина синьо-жовта.
Вже рік Німеччина синьо-жовта.
Сьогодні це не демонстрація протесту. Це демонстрація нашої сили та нашої незламності.
Сьогодні ми стоїмо пліч-о-пліч з нашими німецькими друзями. І тому це також демонстрація нашої вдячності.
За гостинність та підтримку, за солідарність та невтому, за „леопарди” та „іриси”.
За те, що ми одна родина. І що поділяємо одні й ті самі демократичні цінності.
Ми разом. Німеччина та Україна. Європа та Україна. Світ та Україна.
І разом ми обов`язково переможемо. Ми повернемося додому та відбудуємо наш дім.
Дорога громадо, ви круті! Ви фантастичні! І я дякую вам за ваш голос. За наш єдиний український голос.
Як посол і дипломат я кажу - нас - українських дипломатів у Німеччині - більше мільйону.
І якщо кожен із нас розкаже свою персональну історію з цієї війни хоча б 8 мешканцям Німеччини, то ми досягнемо кожної домівки і кожного серця.
Саме так кожна та кожен із нас наближає нашу перемогу.
Так тримати!
Liebe Deutsche,
Ich danke euch im Namen von allen meinen Landsleuten, allen Ukrainerinnen und Ukrainern.
Denen, die mit euch jetzt auf den Straßen und Plätzen stehen.
Denen, die eure Gastfreundschaft seit einem Jahr dankend genießen.
Denen, die das Licht zu Hause in der Ukraine nur dank deutscher Generatoren haben.
Und denen, die jetzt Ukraine und Europa mit deutschen Waffen verteidigen.
Wir stehen zusammen.
Danke für deine fantastische, ungebrochene Solidarität, Deutschland!
Wir werden diesen Krieg gewinnen.
Slava Ukraini